ankara escort

 

Çankaya Profesyonel Masöz Cansu

Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel1Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel2Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel3Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel4Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel5Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel6Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel7Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel8Çankaya Profesyonel Masöz Cansu - Görsel9

Ad Details

  • Liste: 7 Kasım 2016 00:25
  • Bitiş Tarihi: 222 gün, 20 saat

Açıklama

Selamlar ben Ankara Çankaya semtinden Profesyonel masöz Cansu sizlerin rahatlaması için her türlü masaj hizmetim bulunmakta çok rahatlayacağınız sihirli parmaklarıma kendinizi bırakın. Bu ilanı okuyorsunuz ve sakın sitedeki diğer ilanlar ile karıştırmayınız kesinlikle masaj harici bir hizmetim bulunmamaktadır. Bununla beraber gerçekten Ankara içerisinde benden daha iyi masaj yapanı bulmanız mümkün değildir verdiğim hizmette oldukça idda’lı bir insanım. Günün tüm stresini üzerinizden atmak için güzel bir masaj size her şey den daha iyi gelecektir profesyonel ve sertifikalı bir masöz olarak sizleri tamamen çok iyi his ederek yanımdan ayrılacağınıza eminim ve buna garanti verebilirim. Klasik ve Sporcu masajı yapıyorum tamamı ile sizi rahatlatacak şekilde gerçek bir hizmet alıyorsunuz.

Kendini bilen elit ve kültürlü beylerin aramasını ve sadece masaj yaptığımı bilerek numaramı çevirmenizi umuyorum hepinize mutlu sağlıklı günler diliyorum.

TEL:

Listing ID: 216581f906a2c71c

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz